Halı Yıkama

image
image
image
image
Halı Yıkama

Halı Yıkama Şirketi

Yerinde halı yıkama, profesyonel temizlikçiler tarafından doğrudan evinizde veya ofisinizde yapılır ve halıyı, halı temizleme şirketine, taşımanıza gerek yoktur. Halı liflerinin türüne bağlı olarak ve ayrıca halının derinlemesine temizlik gerektiren büyük lekeleri olmaması koşuluyla belirli kısıtlamalar vardır. Halınızın gelen misafirler için anında tazelenmesini istiyorsanız, yerinde temizlik önerilir. Bununla birlikte, işlemi kolaylaştırmak için temizlik için uygun yüzeylere ve halının etrafındaki mobilyaların kaydırılmasına ihtiyacınız vardır. Örneğin, su ve nem döşemenize zarar verebileceğinden ahşap yüzeylerin temizlenmesi önerilmez. Ahşap döşeme söz konusu olduğunda, bunun yerine saha dışı halı temizliği tavsiye edilir.

Halı Yıkama1
Halı Yıkama2
Halı Yıkama3

Duvardan Duvara Halı Temizliği

Bugün, neredeyse tüm duvardan duvara halıların kumaş havı, üç ana elyaf türünden biri ( naylon, olefin veya yün ) veya daha az yaygın olan iki tür akrilik ve polyester kullanılarak üretilmektedir . Tutku Temizlik'deki halı uzmanları, halınızın ne tür bir kumaştan oluştuğunu basit bir incelemeyle size söyleyebilecektir. Bu, işe başlamadan önce temizlikten ne gibi sonuçlar beklenebileceği konusunda size gerçekçi cevaplar vermemizi sağlar.

Uygun Halı Hazırlamanın Önemi

Kapsamlı bir halı temizliğinin ana bileşeni ön süpürmedir. Tutku Temizlik, ön işlemden önce halılarınızı toz ve kirden arındırmak için özel yüksek güçlü ekipman kullanır. Bu, halılarınız için daha derin bir temizlik anlamına gelen aşırı kir ve kirden kaynaklanan çamur benzeri bir karmaşa yaratmadan ön işlemin daha etkili olmasını sağlar.

Halı Yıkamada neden bizi seçmelisiniz ?

Tutku Temizlik Halı ve Zemin Bakım, yerinde halı temizliği konusunda en iyi tavsiye ve hizmeti sağlayabilecek deneyimli uzman personele sahiptir. Halınızı aşırı ıslatmadan en iyi bakım ve bakım için endüstri lideri ekipman ve temizlik çözümleri kullanıyoruz. Yerinde halı temizliği için uygun maliyet ve memnun kalacağınız hızlı hizmet için en iyi çözümleri sizinle tartışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yerinde halı temizleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!