Koltuk Yıkama

image
image
image
image
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Şirketi

Çıkarılıp çamaşır makinesine atılamayan her şey, konu temizlik olduğunda biraz zorlayıcıdır. Döşemeli sandalyeler de farklı değildir, genellikle malzemeden kiri ve lekeleri çıkarmak için bir buharlı temizleyicinin kullanılması gerekir.

Koltuk Yıkama1
Koltuk Yıkama2
Koltuk Yıkama3

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Koltukların tasarımına bağlı olarak, daha fazla toz ve kirin birikme eğiliminde olduğu köşeler olabilir veya olmayabilir. Süpürürken bu tür alanlara çok dikkat ederiz, çünkü bu, birikmiş toz ve birikintileri gidermeyi amaçlayan birinci adımdır.Koltukların alt kısım dahil olmak üzere malzemenin her santimini süpürdüğünüzden emin oluruz.

Döşeme, lifleri aşındıran ve görünümü matlaştıran kiri, alerjenleri ve kirleri hapsedebilir. Stanley Steemer döşeme temizliği ile mobilyalarınız daha temiz ve gelişmiş bir görünüm için yeniden canlandırılacak ve yenilenecektir. Döşemeyi elyaf türü, fiziksel kusurlar, renk haslığı ve lekelenme açısından inceliyoruz. Ardından maksimum kiri güvenli bir şekilde çıkaran kumaş dostu temizleyiciler kullanıyoruz.

Fonksiyonel, kanepe, puf ve diğer mobilya parçalarınız için döşeme temizliğine ihtiyacınız varsa, o zaman biz size yardımcı oluruz. İster deri, ister mikrofiber gibi kumaşlarınız olsun, işi doğru yapmak için uzman teknisyenlerimiz ve ekipmanlarımız var.

Koltuk temizleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!