Konut Temizlik

image
image
image
image
Konut Temizlik

Ev Temizlik Şirketi

İstanbulda ev temizliği yapan fırmamız temizlikfırmalari.com ev temizliği konusunda İstanbulda en önde gelen temizlik fırmasıdır. gerek kullandıgımız ılaclar olsun gerekse hızmet veren personelımizin ev temizliği konusunda tercübesi size hem en uygun fıyatlari hemde en hijyenik ortami sunmaktadır. İstanbulda ev temizliği konusunda en modern ilaclari ve temizlik mazelerini kullanmaktayiz.Ev temizliği konusunda dilerseniz temizlik malzemelerinin temini fırmaamız temızlıkfırmaları.org dilersenizde siz yapabilirsiniz. Kullandığımız mazemeler hem çok iyi hijyen sunmakta hemde cocuklarınıza yada evcil hayvanlarınıza hiç bir zarar vermemektedir.

Evlerinizi hiç olmadığı kadar temiz hale gelirken,hijyenik ve sağlıklı ortama kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik için gerekli vakti bulamadığından profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz. En uygun fiyatlarla en uygun elamanlarla hizmetinizdeyiz.

Ev temizliği personellerimiz özenle seçilmekte ve öz geçmişleri detayli bir şekilde araştırılmaktadır. Ayrıca tüm ev temizliği personellerimizden sabıka kaydı almaktayız.Evleriniz bizimle daha güvende.

Konut Temizlik1
Konut Temizlik2
Konut Temizlik3

Profesyonel Ev - Konut Temizliği

Ev, insanın kendini rahat ve güvende hissettiği yaşam alanıdır. İnsan evinin her zaman temiz olmasını ister. Bundan dolayı düzenli temizlik yapılmalıdır. Yapılan her temizlik hijyenik olmaz. Temizliğin hijyenik olabilmesi için gözle görülmeyen mikropların, bakterilerin ve maytların tamamen yok edilmesi gerekir. Ev temizliği profesyonel kişiler tarafından yapıldığında tam hijyen sağlanır. Özellikle küçük bebek bulunan haneler için yapılan temizliğin hijyenik olması çok daha önemlidir. Çünkü bebek emeklediğinde veya ellerini bir yerlere sürdüğünde mikroplarla muhatap olabilir. Doğru ürünleri doğru şekilde kullanacağını düşünen hanımlar ve beyler de hijyenik temizlik yapabilir. Fakat bebeklerin ve aile bireylerinin sağlığı için profesyonel yardım daha doğru olacaktır.

Ev Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Belli bir eğitimi almış, uzun yıllar tecrübe kazanmış bir kişinin yaptığı ev temizliği ile sıradan bir kişinin yapacağı temizlik aynı olmayacaktır. Değişen yapı malzemelerine en doğru ürünü kullanmak bile tecrübe istemektedir. Aşama aşama yapılması gerekenler;

  • Ortalıkta ve gözle görülen çöpler toplanıp atılmalıdır.
  • Zeminde serili halı, kilim gibi sergiler süpürülüp kaldırılmalıdır.
  • Mutfak, giriş, yatak odası ve evde bulunan bütün dolaplar dökülüp içleri silinmelidir.
  • Camlar, kapılar silinip temizlenmelidir.
  • Bütün silme ve temizlik işleri bittikten sonra zemin süpürülür.
  • Döşeli ürüne göre ürün kullanılarak zemin silinmelidir.

Ev Temizliği Yaparken Hangi Ürünler Kullanılmalıdır?

Yapılan temizliğin hijyeni sağlaması için kullanılan ürünler çok önemlidir. Kimyasal madde içerikli ürünler sağlığa zararlıdır. Özellikle astım gibi rahatsızlıkları olanların bulunduğu evde kimyasal temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Natürel ve birinci kalite ürünler kullanılarak yapılan ev temizliği hem daha hijyenik ve uzun süre kalıcı olmaktadır. Kullanılan ürünlerin yapının malzemesine zarar vermeyecek çeşitten olmasına dikkat edilmelidir. Temizlikte kullanılan paspas ve toz alma bezlerinin temiz olması çok önemlidir. Bir öncelik temizlikten sonra güzelce temizlenip kurutulmuş olması temizlik adına önemlidir. Ev temizliği konusu profesyonel bir hizmet alanını işaret ettiği için son zamanlarda bu alanda hizmet sunan firmaların sayısında artış gözlenmektedir. Bundan dolayı ev temizliğine dair bir hizmet satın alacağınız zaman mutlaka profesyonel bir firma olarak bizlerden destek almalısınız.

Ev- Konut temizleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!