Ticari Temizlik

image
image
image
image
Ticari Temizlik

Ticari Temizlik Şirketi

İstanbulda ofis-iş yerı temizliği yapan fırmamız temızlıkfırmalari.org ofis- iş yeri temizliği konusunda İstanbul da en önde gelen fırmalardandır. Sizde ofis - iş yerinizin temiz ve düzenli olmasını istiyorsanız temizlikfırmalari.org dan yardım alabilirsiniz. ofis - iş yeri temizliğinde çalışan elamanlarımız ister mesai saatlerinde olsun ister mesai saatleri dısında olsun gürültü ve yüksek ses çıkarmadan ofis ahengini bozmayacak aletler ve temizlik mazeleri kullanmaktalar. İstanbul birçok semtinde ofis temizliği is yeri temizliği hizmeti vermekteyiz. cok uygun bütçelerle ister 3 çalısanlı ıster 500 calısanlı ofıis ve iş yerlerinde n hıjyenik fırmamız temizlikfırmakarı.org yapmaktadır.

Ofis ve iş yeri temizliği personellerimiz özenle seçilmekte ve öz geçmişleri detayli bir şekilde araştırılmaktadır. Ayrıca tüm ofis ve iş yeri temizliği personellerimizden sabıka kaydı almaktayız.ofis ve iş yeriniz bizimle daha güvende.

Ofis ve iş yeri temizliğinde bir numararız.Yaptığımız temizlik esnasında en çok toz alan yerler biligisayar kalvye masa cam kenarı TV projeksiyon cihaz özenle temizlenmektedir. Ayrıca parke fayenese zeminle kullanılan temizlik mazemeleri özenlikle secilmekle.Parke ve fayans keesinlikle zarar vermemekteyiz. Ofislerimizde kullanılan özellikle büyük yapraklarlı çiçeklerin yaprakları temizlenmektedir.Dip köşe bucak temizliği sayesinde böcek kurt oluşumlarına engel olmaktayız.

Ticari Temizlik1
Ticari Temizlik2
Ticari Temizlik3

Memnuniyet Odaklı Ofis- İş Yeri Temizliği

İş yerleri ve ofislerin müşterilerindeki itibarı düzen ve temizliğiyle yakından alakalıdır. Müşteri bir ofise geldiğinde o kurumun işleyişinin nasıl olduğunu anlamak için çevreye bir göz gezdirmesi yeterlidir. Şayet işyeri sahibi işinde titizse ofisin temizliği ve düzeni konusunda da titizdir. Ofis-iş yeri temizliği için iki seçenek bulunur. Birinci seçenek sigortalı bir bayan işe alıp temizlikleri ona yaptırmaktır. Çok küçük ofisler için bu seçeneğin olabilirliği vardır. İkinci seçenek ise temizlik şirketinden yardım almaktır. Büyük ve daha memnuniyet odaklı işletmelerde ikinci seçenek tercih edilir. Birinci seçenekte işyeri sahibi eksikler olduğunda temizlik yapan kişilerle muhatap olmak zorunda kalabilir. Fakat temizlik şirketlerinde muhataplık yalnızca şeflerle olur. Şefler eksikleri elemanlara yaptırır.

Ofis- İş Yeri Temizliği Detayları

Temizlik şirketinden destek alındığında işyeri çalışanların sigorta ve benzeri durumlarıyla ilgilenmez. İlgilendiği tek bir konu olacaktır mekanın en güzel şekilde temizlenmesidir. Şirketler ofis- iş yeri temizliği için kurumlara farklı seçenekler sunar. Sunulan seçeneklerden kurum için en uygun olan üzerine sözleşme yapılır. Sunulan seçenekler arasında şunlar vardır:

  • Sabahtan akşama kadar yapılan temizlik
  • Çalışanların mesaisi bittikten sonra yapılan temizlik
  • Haftalık, aylık veya genel temizlikler

Ofis - İş Yeri Temizliği ve Güven

İşyeri ve ofisler kurumlarla alakalı dosya ve evrakların bulunduğu yerlerdir. Evrakların hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Bundan dolayı ofis- iş yeri temizliği alınacak şirketin veya yapacak kişilerin çok güvenilir olması gerekir. Evrak veya dosyalara itina göstererek iş yapması gerektiğini bilecek kadar tecrübeli olmalıdır. Ayrıca ofisler ve işyerleri aktif çalışma alanlardır. Temizliğin sessizce ve çalışanların dikkatini dağıtmayacak şekilde sessizce yapılması çok önemlidir. Ofislerin ve işyerlerinin temiz olması esasında iş verimliğini doğrudan etkileyecek bir durumdur. Zira bu alanların temiz olması demek çalışanların temiz bir ortamda çalışması anlamına gelecektir. Bu da doğal olarak çalışanların verimliliğini arttıracaktır.

Ticari temizleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!